Ga naar hoofdinhoud

SJ-Solutions wint Best Western Europe Partner 2020

Voor de tweede keer dit jaar mochten wij een prestigieuze prijs in ontvangst nemen van Fujitsu. Dit keer ontvingen wij de Select Award voor Best Western Europe Partner 2020. Een geweldig resultaat, aangezien we daarmee niet alleen binnen Nederland maar ook in (west) Europa werden gewaardeerd voor onze datamanagement solutions.

De award voor de beste (west) Europese partner gaat ieder jaar naar een partner, die niet alleen goede resultaten laat zien, maar ook samen met Fujitsu werkt aan innovatieve oplossingen. Zo ontwikkelde SJ-Solutions samen met Fujitsu, Commvault en DataCore de Green cloud. Een innovatief multi-cloud datamanagement platform.

Deze award danken wij aan het vertrouwen van onze klanten, de 9+ drive van ons team en de unieke samenwerking met Fujitsu. Meer over onze samenwerking met Fujitsu en de Green cloud, leest u hier.

SJ-Solutions wint Best Western Europe Partner 2020

Voor de tweede keer dit jaar mochten wij een prestigieuze prijs in ontvangst nemen van Fujitsu. Dit keer ontvingen wij de Select Award voor Best Western Europe Partner 2020. Een geweldig resultaat, aangezien we daarmee niet alleen binnen Nederland maar ook in (west) Europa werden gewaardeerd voor onze datamanagement solutions.

De award voor de beste (west) Europese partner gaat ieder jaar naar een partner, die niet alleen goede resultaten laat zien, maar ook samen met Fujitsu werkt aan innovatieve oplossingen. Zo ontwikkelde SJ-Solutions samen met Fujitsu, Commvault en DataCore de Green cloud. Een innovatief multi-cloud datamanagement platform.

Deze award danken wij aan het vertrouwen van onze klanten, de 9+ drive van ons team en de unieke samenwerking met Fujitsu. Meer over onze samenwerking met Fujitsu en de Green cloud, leest u hier.

Vorig bericht
Volgend bericht
Vorig bericht
Volgend bericht
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Back To Top