Ga naar hoofdinhoud

Tweede jaar op rij Best Data Protection Partner

Ook in 2020 zijn wij door Fujitsu bekroond met de Channel award voor Best Data Protection Partner. Een geweldige eer en een geweldige prestatie van ons team, om deze award voor het tweede jaar op rij in ontvangst te mogen nemen.

Binnen SJ-Solutions is een belangrijke kernwaarde, dat we elkaar uitdagen en de lat iedere dag hoger leggen. Dit doen we niet alleen bij elkaar en binnen ons team maar ook bij klanten en partners. Door te sparren en elkaar te challengen, kunnen we gezamenlijk blijven leren, ontwikkelen en groeien.

De Best Data Protection Partner award is een resultaat van het continu willen verbeteren en werken aan de kwaliteit van onze datamanagement solutions. Wij zijn dankbaar voor het vertrouwen van onze klanten en partners, die deze award mogelijk maken.

Tweede jaar op rij Best Data Protection Partner

Ook in 2020 zijn wij door Fujitsu bekroond met de Channel award voor Best Data Protection Partner. Een geweldige eer en een geweldige prestatie van ons team, om deze award voor het tweede jaar op rij in ontvangst te mogen nemen.

Binnen SJ-Solutions is een belangrijke kernwaarde, dat we elkaar uitdagen en de lat iedere dag hoger leggen. Dit doen we niet alleen bij elkaar en binnen ons team maar ook bij klanten en partners. Door te sparren en elkaar te challengen, kunnen we gezamenlijk blijven leren, ontwikkelen en groeien.

De Best Data Protection Partner award is een resultaat van het continu willen verbeteren en werken aan de kwaliteit van onze datamanagement solutions. Wij zijn dankbaar voor het vertrouwen van onze klanten en partners, die deze award mogelijk maken.

Vorig bericht
Volgend bericht
Vorig bericht
Volgend bericht
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Back To Top