Ga naar hoofdinhoud

Succesvolle ISO-audits en uitbreiding van controls

We zijn trots en verheugd te kunnen melden dat we de ISO-audits in februari succesvol hebben doorlopen én hebben weten uit te breiden. Ons team heeft een geweldig resultaat neergezet, door naast de ISO27001 en NEN7510 norm ook de ISO9001 norm te behalen en de scope uit te breiden met een ISAE3402-rapportage. Hierdoor kunnen we nog beter aantonen en toetsen dat we in control zijn. 

De ISO-certificering is een belangrijke maatstaf voor de kwaliteit van onze diensten en een onmisbaar aspect van onze solutions en services. Klanten bouwen én vertrouwen op onze certificering voor hun compliance met wet- regelgeving en veiligheidseisen die worden gesteld.

Een belangrijke kernwaarde binnen ons team is om iedere dag de lat hoger te leggen. Voor onszelf maar ook richting klanten en partners. In alles wat we doen, willen we continu verbeteren en blijven leren, ontwikkelen en groeien. Dit is naast een belangrijke kernwaarde ook een belangrijke voorwaarde geworden in de snel veranderende wereld met toenemende complexiteit en bedreigingen van buitenaf.

Wilt u meer weten over onze ISO-certificering, informatiebeveiliging of de ISAE3402? Of wilt u graag een keer sparren over uw compliance? Dat doen we graag! We delen open en transparant onze kennis en gaan graag het gesprek aan!

Succesvolle ISO-audits en uitbreiding van controls

We zijn trots en verheugd te kunnen melden dat we de ISO-audits in februari succesvol hebben doorlopen én hebben weten uit te breiden. Ons team heeft een geweldig resultaat neergezet, door naast de ISO27001 en NEN7510 norm ook de ISO9001 norm te behalen en de scope uit te breiden met een ISAE3402-rapportage. Hierdoor kunnen we nog beter aantonen en toetsen dat we in control zijn. 

De ISO-certificering is een belangrijke maatstaf voor de kwaliteit van onze diensten en een onmisbaar aspect van onze solutions en services. Klanten bouwen én vertrouwen op onze certificering voor hun compliance met wet- regelgeving en veiligheidseisen die worden gesteld.

Een belangrijke kernwaarde binnen ons team is om iedere dag de lat hoger te leggen. Voor onszelf maar ook richting klanten en partners. In alles wat we doen, willen we continu verbeteren en blijven leren, ontwikkelen en groeien. Dit is naast een belangrijke kernwaarde ook een belangrijke voorwaarde geworden in de snel veranderende wereld met toenemende complexiteit en bedreigingen van buitenaf.

Wilt u meer weten over onze ISO-certificering, informatiebeveiliging of de ISAE3402? Of wilt u graag een keer sparren over uw compliance? Dat doen we graag! We delen open en transparant onze kennis en gaan graag het gesprek aan!

Vorig bericht
Volgend bericht
Vorig bericht
Volgend bericht
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Back To Top