Ga naar hoofdinhoud

SJ-Solutions wint Best Data Protection Partner 2019 Award

Met veel trots en enthousiasme hebben we afgelopen week de Fujitsu Channel Award 2019 in ontvangst mogen nemen bij SJ-Solutions op kantoor. Door de coronamaatregelen werden de awards dit jaar langsgebracht.

Uit handen van Dennis ten Boden (Head of Channel Sales Fujitsu) ontvingen wij de Best Data Protection Partner award van 2019. Een mooie waardering én bekroning van de projecten en solutions die we samen met Fujitsu hebben gerealiseerd in 2019.

Zoals gebruikelijk bij een award uitreiking, bedanken wij onze klanten voor het vertrouwen, ons team en uiteraard Fujitsu voor het partnership en de mooie waardering van onze datamanagement solutions.

SJ-Solutions wint Best Data Protection Partner 2019 Award

Met veel trots en enthousiasme hebben we afgelopen week de Fujitsu Channel Award 2019 in ontvangst mogen nemen bij SJ-Solutions op kantoor. Door de coronamaatregelen werden de awards dit jaar langsgebracht.

Uit handen van Dennis ten Boden (Head of Channel Sales Fujitsu) ontvingen wij de Best Data Protection Partner award van 2019. Een mooie waardering én bekroning van de projecten en solutions die we samen met Fujitsu hebben gerealiseerd in 2019.

Zoals gebruikelijk bij een award uitreiking, bedanken wij onze klanten voor het vertrouwen, ons team en uiteraard Fujitsu voor het partnership en de mooie waardering van onze datamanagement solutions.

Volgend bericht
Volgend bericht
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Back To Top